ЛАЗАРЕВАЦ - Трагика Петра Кочића

У Свечаној сали Библиотеке Димитрије Туцовић у Лазаревцу, промовисана је најновија књига у издању ове Библиотеке Трагика Петра Кочића аутора др Милорада Ђоковића, лазаревачког новинара и публицисте.Књига је настала поводом стогодишњице смрти Петра Кочића.Поред аутора публици се обратила директорка библиотеке Јасмина Иванковић у име издавача и рецензенти Јован Н. Ивановић, библиограф Петра Кочића и Радиша Благојевић, романописац и песник.Издање ове биографије подржао је Секретаријат за културу града Београда а интересантно је да је захваљујући праунуци нашег сјајног писца, госпођи Весни Милишић Аћимић налази до сада необјављена Кочићева фотографија настала током његовог боравка на клиници др Лаза Лазаревић.