Нови прозор у дигиталну Кикинду

Од скоро, Народна библиотека "Јован Поповић" из Кикинде извршила је темељну реконструкцију свог дигиталног наступа на Интернету.
Први корак је већ учињена тиме што је библиотека ставила у функцију обједињени систем  Wi Fi културе Србије за установе културе у Кикинди. Затим овај напредни и библиотечки колектив  прилагодио је своју интернет презентацију потребама ефикасног представљања дигиталних садржаја својим корисницима који ће поред сталног приступа базама библиотеке и електроснке читаонице дневне штампе ускоро моћи да on line посећују  ДИГИТАЛНУ КИКИДНСКУ БИБЛИОТЕКУ.
Нов савремен дизајн сајта уклопљен је у активну модификацију изгледа према врсти електронског читача од рачунара до таблета или мобилног телефона.
Честитамо